У програмі «Смачний ексклюзив», український співак Діма Коляденко прокоментував слова своєї колишньої коханої, знаменитої співачки Ірини Білик про побиття.

Зокрема, знаменитість вказав, що це все не правда, і він ніколи не піднімав на жінку руку. У той же час Коляденко зізнався, що вони з Ірою часто сорілісь, однак бійок між ними ніколи не було.

Співак також зазначив, що коли почув цю заяву Білик, то не на жарт розгнівався. Діма вказав, що тривалий час не розмовляв з колишньою коханою.

«Драк не було. Я тому на неї і образився і не спілкувався з нею місяць, напевно, навіть підлогу літа. Сказав їй: «Іра, навіщо ти таке кажеш, адже не було цього», - говорив Коляденко.

Нагадаємо, раніше Білик вперше відверто розповіла про свої стосунки з популярним артистом Дмитром Коляденком. Так, в програмі «Бацман» головного редактора видання «Гордон» Олесі Бацман виконавиця зізналася, що часто терпіла побої з боку колишнього коханого.

У той же час Ірина вказує, що Коляденко піднімав на її руку через велику любов. Співачка також додала, що до них часто приїжджала поліція.

Тоді Білик зазначила, що вже давно все йому пробачила, і вони продовжують спілкуватися.

Як підкреслила виконавиця, Дмитро дуже талановита людина і дуже душевний. А ці дивні речі з людиною робила велика любов.