Сьомий сезон "Танців з зірками" набирає обертів, зовсім скоро у прямий ефір другого тижня шоу. Цього разу організатори шоу вирішили здивувати не лише телеглядачів, а й самих учасників танцювального шоу.

Як відомо на паркет другого ефіру вийдуть 12 пар, що будуть боротися за подальшу участь у шоу. На жаль, наразі досі не відомо чи вийдуть на паркет Ольга Фреймут та Ілля Падзіна, а також Дар'я Петрожицька та Ігор Гелуненко. Обидві пари хворіюють на COVID-19,та знаходяться на ізоляції.

Тим часом на офіційній сторінці шоу в мережі Інстаграм було оголошено імена ведучих балкону цього тижня, а також нове правило шоу. Від другого ефіру очікуємо появи двох колишніх зірок шоу.

Ведучими балкону на цьому тижні стане Євген Кот та Іванна Онуфрійчук. Переможець попереднього сезону шоу та відома телеведуча будуть зустрічати пари на балконі для виставлення оцінок від журі конкурсу.

Проте оцінки будуть виставляти не лише судді, за новими правилами проєкту виставляти оцінки за танець пари щотижня будуть тепер і зіркові гості - екс-учасники проєкту що на власному досвіді знають, як хвилююче виступати на паркеті.

Цього тижня оцінювати виступи пар буде переможець другого оновленого сезону проєкту Ігор Ласточкін.

Другий ефір шоу обіцяє бути напруженим, адже на цьому тижні проєкт покине перша пара.

Нагадаємо, що 30 серпня 2020 року на телеканалі «1 + 1» стартував новий сезон розважального шоу «Танці з зірками». Ведучими проєкту стали Тіна Кароль і Юрій Горбунов. А ось на балконі все пари зустрічала Наталя Могилевська.

Також портал "Українці" повідомляв що у зв'язку з питанням, що виникло у Наталі Могилевської після першого ефіру в мережі розгорівся скандал.