Вченими з англійської лабораторії молекулярної біології було виявлено, що вироблення інсуліну після їжі є основним сигналом, який повідомляє час нашому організму.

Дослідження, що фінансується Медичною дослідницькою радою, пояснює, чому важливо не тільки те, що ми їмо, але і коли. Це особливо значимо для людей на позмінній роботі та тих, хто часто міняє часові пояси.

Наші внутрішній годинник синхронізуються з навколишнім середовищем в залежності від часу доби та пори прийому їжі. Добові ритми - це 24-годинний біологічний цикл, який управляє щоденними ритмами організму. Порушення цього ритму при позмінній роботі або поїздці зі зміною часових поясів може бути шкідливим для здоров'я.

Англійські дослідники з Лабораторії молекулярної біології в Кембриджі з'ясували, що їжа в незвичайний час є основною причиною збою наших добових ритмів. Саме інсулін стимулює вироблення спеціального білка, який «повідомляє час» нашому біологічному годинникові.

Якщо інсулін виробляється або вводиться в «неправильний» біологічний час (коли людина зазвичай відпочиває), то це призводить до збільшення частоти та тяжкості багатьох хвороб, включаючи серцево-судинні проблеми та діабет II типу.

Тому важливо приділяти особливу увагу режиму харчування. Це пом'якшить несприятливі наслідки позмінної роботи та стане хорошою профілактикою захворювань.