Наомі Кемпбелл не вперше доводиться роздягатися для зйомок, але фотосесія оголеної моделі в метро Нью-Йорка виявилася для користувачів мережі справжньою несподіванкою. 50-річна зірка подіумів опублікувала три сміливих фото, зазначивши на них будинок моди Valentino.

На одному знімку боса і гола Наомі сидить у вагоні, на другому - стоїть на платформі в очікуванні поїзда, а на третьому - позує в пластиковому кріслі біля стіни, прикриваючись елегантною сумочкою. Модель назвала знімки "неопублікованими", і представник Valentino підтвердив Page Six, що їх зробили в 2019 році до поширення коронавірусу.

Наомі Кемпбелл
Наомі Кемпбелл

Фотографії Наомі потрясли її фанатів не тільки через відсутність одягу, а й тому, що її хвороблива охайність добре відома. Коли Covid-19 почав поширюватися по світу, супермодель виходила з дому в захисному костюмі, рукавичках і окулярах, дезинфікуючи все навколо себе.

Наомі Кемпбелл
Наомі Кемпбелл

"Ви подбали про те, щоб все продезінфікувати, правда ж?" "Повинно бути, це найчистіший вагон в світі", "Наша Наомі босоніж в метро? Їй, напевно, добре заплатили", "Не можу повірити, що вони змусили гермофобку Наомі робити це", - пишуть в коментарях.

Наомі Кемпбелл
Наомі Кемпбелл

Сінді Кроуфорд зізналася, що ненавиділа свою фірмову родимку. Супермодель 90-х серйозно думала про її видаленні.

49-річна Клаудія Шиффер блиснула стрункою фігурою і поділилася ставленням до віку. На порозі 50-річчя супермодель 90-х виглядає карколомно.