У Петербурзі напередодні пройшли похорони соліста першого складу групи "Ласкавий травень" Олександра Пріко. Фанати не прийшли на прощання з виконавцем - в напівтемному залі, в морзі Покровської лікарні, зібралося всього 15 чоловік з числа найближчих, передає "Комсомольская правда".

Ось так буває в житті. Збирав мільйони, а до нього ніхто не прийшов, - наводить видання слова одного з присутніх на похоронах.

Олександр Пріко
Олександр Пріко

Саме Пріко першим виконав композиції "Рожевий вечір", "Все скінчено", "Дорослі", "Кинутий пес", нагадав музикант Григорій Герасимов.

Після церемонії прощання на Південному кладовищі поховали екс-соліста "Ласкового мая".

Нагадаємо, на початку серпня стало відомо, що Пріко потрапив до лікарні з пневмонією. У музиканта після перенесеного коронавируса розвинулося онкологічне захворювання. Виконавець помер 2 вересня на 48-му році життя.

Колишній соліст групи "Ласкавий май" Олександр Пріко помер у віці 47 років. Про смерть музиканта повідомив співак Юрій Шатунов.

- Від щирого серця співчуваю з приводу передчасної кончини Саші Пріко. Я вражений сумною звісткою і щиро сумую. Світла пам'ять, - написав екс-фронтмен колективу в пості в "Інстаграмі".

Інформацію про смерть виконавця підтвердив продюсер групи Андрій Разін. Він пообіцяв, що зробить все можливе, щоб похорони артиста пройшли гідно.

- Ми з його дружиною Оленою робили все можливе, щоб врятувати Сашу, але рак не дозволив нам цього зробити, - поділився Разін.