72-річний "король російського шансону" став гостем передачі "Доля людини" з Борисом Корчевніковим, де поділився подробицями трагедії, яку йому довелося пережити ще зовсім дитиною.

Михайло Шуфутинський
Михайло Шуфутинський

Коли Михайлу було п'ять років, він втратив мами. У той час його батьки разом вчилися в стоматологічному інституті і кожен день їздили з Салтиковка в Москву на заняття. Однак у фатальний день Олена Подільська вирушила на навчання не з чоловіком, а з подругою. І додому вже не повернулася. Обидві жінки потрапили під електричку, але хлопчикові довго не розповідали про те, що трапилося.

Була пересадка в районі Реутова, і вони потрапили під електричку. Подруга загинула відразу. А маму довезли до Москви, і в Скліфосовського вона померла. Там стрілка не спрацювала. Я занадто маленький був, щоб осмислити це. Мені потім говорили, що мама поїхала відпочивати в Анапу. А я думав, чому вона без мене поїхала Михайло Шуфутинський

Михайло Шуфутинський з батьками
Михайло Шуфутинський з батьками

Незабаром у батька-фронтовика з'явилася інша сім'я, і ​​нову кохану батька Михайло спочатку не прийняв. Турботу про хлопчика взяли на себе бабуся і дідусь, які "безмежно любили" внука. Спогади про маму поступово стиралися. Однак знову повернулися, коли Михайло підріс. За словами шансоньє, в 10-11 років він згадав, як вони з мамою їздили в Анапу з тієї ж подругою, яка потім загинула разом з нею. Тоді хлопчик ледь не потонув у морі, і батько його врятувала.

Михайло Шуфутинський з Аллою Пугачовою
Михайло Шуфутинський з Аллою Пугачовою

Якби я втратив батьків в більш пізньому віці, я б розумів, що це таке. А оскільки я позбувся мами в п'ять років, я пам'ятаю її зовсім трохи. А тато - ми з ним бачилися, але у нього з'явилася інша сім'я, він жив окремо, а я жив з бабусею і дідусем. Мені це дало можливість бути більш самостійним. Мені нема на кого спертися, ні на кого розраховувати, ні до кого було звернутися за порадами. А адже це дуже важливо в житті - отримати правильну пораду Михайло Шуфутинський

Михайло Шуфутинський
Михайло Шуфутинський

Також в бесіді з Борисом Корчевніковим співак розповів про дружбу з Аллою Пугачовою, з якої вони вчилися на паралельних курсах в музучилищі Іпполітова-Іванова. Друзі разом прогулювали заняття, розпивали вино у неї в гостях, ходили в кіно. А ось бабусі артиста його подруга не подобалася, тому що Пугачова носила занадто короткі, на її думку, спідниці. Але, за словами, Шуфутинського, йому з Аллою було "дуже цікаво".