Музикант Арсен Мірзоян виступав на святковому концерті "Музична платформа. Українська пісня. Львів 2020 ", який 24 серпня о 22:00 показував телеканал" Україна ".

Дружина артиста, Тоня Матвієнко, приїхала до Львова на зйомки концерту разом з чоловіком. За лаштунками зіркове подружжя розповіли, як змінилися цифри в їх вазі і чи задоволені вони своєю формою зараз.

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко
Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко

У мене було відчуття, що набрав зайве. Чи не стежив за цим всім, але дивлюся на себе в дзеркалі і помічаю погані, дивні якісь зміни. Але коли зважився, виявилося, що я навіть зменшився " , - розповів Арсен Мірзоян.

Тоня ж визнається, що на карантині все-таки набрала зайве. І тепер активно займається спортом, щоб позбутися від небажаних кілограмів.

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко
Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко

У мене все погано. Я багато набрала - 5 кг. Але зараз я молодець - бігаю вранці, займаюся з тренером, не вживаю алкоголь і приходжу до тями. Важко дивитися на себе в дзеркалі. Це депресія, я думаю, для кожної жінки. Я собі зараз не подобаюся, тому намагаюся це змінити " , - поділилася Тоня Матвієнко.

Хоча Арсен і каже, що йому подобається форма, в якій зараз знаходиться Тоня, співачка має інше пояснення словами чоловіка: "Йому стало подобатися, коли він побачив, що я намагаюся щось змінити, займаюся собою. І я собою теж дуже пишаюся ".