У програмі «Світське життя» українська співачка Ірина Білик вперше відверто розповіла про дівчину свого старшого сина Гліба.

Ірина Білик
Ірина Білик

Відзначимо, знаменитість зізналася, що поки не йдеться про весілля не йде, проте, їй дуже подобається вибір Гліба. За словами співачки, саме про таку невістці вона і мріяла.

«Я завжди мріяла про таку дружину для свого сина. Щоб у неї було волосся такого кольору, щоб у неї була така мушка, і щоб її звали Аліса. Мова про весілля немає, це дуже сучасні молоді люди, і вони сам вирішать, що вони хочуть в цьому житті», - розповіла Ірина.

Нагадаємо, раніше народна артистка України Ірина Білик заговорила про третю дитину. Зокрема, на своїй особистій сторінці в «Інстаграм» знаменитість опублікувала нові фотографії зі своїми синами, при цьому вказавши, що в кадрі не вистачає братика або сестрички для двох прекрасних хлопців.

"Як ви думаєте, кого не вистачає в цій компанії - маленького братика або сестрички?", - поцікавилася в описі публікації Ірина.

Примітно, що багато хто став писати, що у Білик просто зобов'язана з'явитися дочка. Всього пост оцінило понад дві тисячі користувачів мережі.

"Маленької принцеси, звичайно ж", "Сестричку однозначно. У таких жінок, як Ви, Ірочка, обов'язково повинна бути дочка!", "Напевно, не вистачає сестрички", "Дівчатка, але якщо і три богатирі - теж шикарно!", - писали тоді люди.