Телеведуча Оля Фреймут, здолала коронавірус, після хвороби повернулася до повноцінних тренувань в залі. Разом з партнером Іллею Падзіною вони вперше за три тижні хвороби та карантину вийшли на паркет «Танців з зірками». Про це Оля розповіла на своїй сторінці в Instagram, показавши відео з залу.

Оля Фреймут
Оля Фреймут

Оля має намір боротися за перемогу в шоу. Раніше Фреймут з партнером займалися у неї вдома, в саду, на паркуванні, в лісі, а в ефір виходили по відеозв'язку. Судді відзначили наполегливість Олі, але поки не порадували високими оцінками.

Скріншот з історій Олі Фреймут
Скріншот з історій Олі Фреймут

Поділилася Оля також і деталями своєї хвороби. За її словами яскраво вираженими симптомами для знаменитості стали головний біль, біль в тілі, відсутність смаків та запахів та температура.

"Найстрашніше в Коронавірусі - його підступний індивідуальний підхід. До когось він лагідний, комусь - фатальний. Мені пощастило, але я прошу вас не приміряти мою історію на себе; не обманювати себе - і якщо є сумніви звертатися до лікаря", - пише Оля.

Нагадаємо, що одна із пар шоу "Танці з зірками" досі хворіє на Коронавірус, Дар'я Петрожицька та Ігор Гелуненко поки що не можуть вийти на головний паркет шоу.