Навіть якщо кінолюбителі дивились тільки один чи два епізоди серіалу "Надприродне", ніхто не залишив без уваги чорне авто Chevrolet Impala 1967 року. Машина стала немов одним з головних героїв стрічки. Нещодавно автори серіалу оприлюднили інформацію, кому дістанеться автомобіль після виходу останніх епізодів "Надприродного".

Chevrolet Impala 1967 року
Chevrolet Impala 1967 року

Автори серіалу могли б добряче заробити виставивши автівку на аукціон, адже для багатьох кіноманів це стало б омріяною покупкою. Як повідомляє Digital Spy авто залишиться серед знімальної групи серіалу. Нову домівку для машини надасть головний актор серіалу Дженсон Еклз, що грав роль Діна Вінчестера.

Дженсон Еклз та Джаред Паделекі біля авто
Дженсон Еклз та Джаред Паделекі біля авто

"Я безумовно візьму те, на що поклав око з першого дня зйомок "Надприродного". Все добре, я не поцуплю. У мене є дозвіл. Я просив, благав упродовж багатьох років, і цьогоріч я нарешті домігся цього: вони дозволять мені відвезти додому Chevrolet Impala" Дженсон Еклз

Ці слова підтверджено створювачами серіалу, щоправда, невідомо чи отримають вони від актора гроші за Chevrolet.

Дженсон Еклз та Джаред Паделекі
Дженсон Еклз та Джаред Паделекі

Разом із цим Джаред Падалекі, що грає роль Сема Вінчестера теж не піде зі зйомок з пустими руками. За словами актора він прихопить зі знімального майданчика пару дрібниць, що нагадують йому про серіал. Щоправда, які саме дрібниці припали до душі Джареду він тримає у таємниці.