Ми маємо купу різних пристроїв у будинку, з яким знайомі здавалося б з дитинства і чудово знаємо, як з ними поводитися.

Але потім якийсь "розумник" у тиктоці показує, що часникодавом можна діставати кісточки з вишні і наш світ перевертається, ми починаємо сумніватися у своїх знаннях. Щоб у вас більше такого не було, ми розповімо вам про 7 кухонних пристроїв, які ви точно використовуєте неправильно.

кухня, кухарі
кухня, кухарі

Блендер

Блендер - незамінний помічник у приготуванні смузі, соусів та крем-супів. Однак багато хто з нас не замислюється про правильну послідовність додавання інгредієнтів. Починайте з рідин, потім додайте невеликі порції інших інгредієнтів та об'ємні продукти. Тяжкі інгредієнти, такі як лід або овочеві стебла, слід додавати наприкінці. Це допоможе рівномірно змішати всі компоненти та уникнути блокування лез.

Холодильник

Багато хто зберігає молочні продукти в дверцятах холодильника, але це неправильно. Полиці на дверцятах є теплими зонами. Молоко, йогурти та кефір краще зберігати всередині, на центральних полицях. Також варто пам'ятати, що переповнений холодильник може порушити циркуляцію повітря, що вплине якість зберігання продуктів.

холодильник
холодильник

Прес для часнику

Прес для часнику - зручна річ на кухні, але не всі знають, що часник можна до нього додавати разом з лушпинням. Просто покладіть часник у прес і натисніть. Лушпиння залишиться всередині, а чиста частина часнику видавиться.

Посудомийна машина

Заповнюючи посудомийну машину варто врахувати, що розміщувати посуд потрібно так, щоб вода могла рівномірно омивати кожен предмет. Страви з плямами від продуктів із високим вмістом вуглеводів слід розташовувати в центрі, де найбільший тиск води. Посуд із залишками білкових продуктів рекомендується розміщувати на краях.

Ручки каструлі

Отвори в ручках каструлі призначені не тільки для зручності зняття плити. Вони також можуть використовуватися як підставка для кулінарної ложки, щоб уникнути бруднення поверхні.

газова плита
газова плита

Овочечистка

Варто пам'ятати, що овочечистку можна використовувати не тільки для чищення картоплі та інших овочів, але й для інших цілей. Вона відмінно підходить для створення шоколадної стружки, тертого пармезану та навіть нарізки цибулі.

Дерев'яна обробна дошка

Після використання дерев'яну дошку не рекомендується мити гарячою водою, щоб уникнути деформації. Натомість використовуйте лимон та сіль для дезінфекції та очищення. Регулярне обслуговування спеціальними засобами продовжить термін її служби.

кухня, кухарі
кухня, кухарі