Українська співачка Настя Каменських показала запальні танці разом зі своїм чоловіком, відомим виконавцем Олексієм Потапенко.

Настя Каменських і Потап
Настя Каменських і Потап

Відзначимо, сімейна пара повторила руху з нового челенджа #ahuevochallenge, де потрібно станцювати під трек Каменських A HUEVO! Примітно, що Настя і Потап вирішили станцювати прямо на своїй кухні.

Публікацією знаменитість поділилася на особистій сторінці в «Інстаграм».

«Who knew that my hubby is such a dancer? Join us in my #ahuevochallenge. Хто ж знав, що @realpotap такий крутий танцюрист? (Збережено авторський стиль)», - підписала ролик Каменських.

Відзначимо, шанувальники були в захваті від побачених кадрів. Багато писали, що пара дуже гармонійно виглядає.

Всього, за короткий час, пост оцінило близько 14 тисяч користувачів мережі. «Вогонь», «Ви круті», «Ви так красиво виглядаєте», «Неймовірно красива пара», - писали люди.

Нагадаємо, раніше Каменських, яка виступає під псевдонімом NK, зізналася, що була затятим противником весіль. Зокрема, коли їх відносини з Олексієм Потапенко були серйозними, і вже йшла мова про шлюб, Настя не хотіла робити урочистий захід.

Про це виконавиця відверто заявила в інтерв'ю в шоуменами Потапом і Позитивом в проекті 2POPODCAST на YouTubе. Коштувати вказати, що Потап і Настя Каменських відгуляли весілля 23 травня 2019 року. Це була найгучніша церемонія одруження року в Україні.