Українська співачка, народна артистка Наталя Могилевська похвалилася розкішною фігурою в купальнику.

Наталя Могилевська
Наталя Могилевська

До слова, знаменитість поставила роботу на паузу і відправилася на відпочинок до Хорватії. Саме там виконавиця зробила своєю перше фото, на якому позувала в світлому купальнику в басейні. Публікацією знаменитість поділилася на своїй особистій сторінці в «Інстаграм».

«Скільки Вам потрібно днів у відпустці, щоб встигнути відпочити? У мене тиждень! Перший відпустку за рік і так, багато хто з вас вгадали - це Хорватія», - написала Могилевська.

Крім цього, співачка повідомила, що цієї осені її шанувальників чекає багато сюрпризів.

View this post on Instagram

Сколько Вам нужно дней в отпуске, чтоб успеть отдохнуть? У меня неделя! Первый отпуск за год и да, многие из вас угадали - это Хорватия. Запись джазового альбома "Любов-то велика сила" и мини-фильм на него, песня и mood video "Белый самолет", участие в проектах @ligasmeha @maskarad_1plus1 @tanci1plus1, открытие взрослой хореографической школы ALLGORITHM и новых филиалов @talantschool и многое другое. На этом я и моя команда не собирается останавливаться. Осенью вас ждут новые сюрпризы... а пока делюсь с вами невероятной природой, рассветами и закатами. Как вижу и чувствую ее величество природу. Красота вокруг нас, достаточно лишь уметь присмотреться. #могилевская #weekend #relax #отдых #красотавокругнас #хорватия

A post shared by Наталья Могилевская (@nataliya_mogilevskaya) on

«Восени вас чекають нові сюрпризи... а поки ділюся з вами неймовірною природою, світанками і заходами. Як бачу і відчуваю її величність природу. Краса навколо нас, досить лише вміти придивитися », - писали люди. У той же час в коментарях захопилися красою української співачки. «Богиня», «Наташа, як вам добре в білому кольорі», «Неймовірна», - писали люди.

Нагадаємо, раніше Могилевська прийшла на закриті Тижня моди в Україні з відомим власником столичних бутиків Олегом Рижовим.

Як пише видання Viva, пара постійно трималася за руки весь вечір жартували, сміялися і багато фотографувалися. У той же час свій роман і мільйонером співачка не стала коментувати, залишивши цю тему не пошкоджене.