Кінець жовтня стане по-справжньому доленосним деяких знаків зодіаку.

Про тих, у кого у житті відбудуться несподівані та приємні зміни, розповів відомий астролог Павло Глоба.

Гороскоп, знаки Зодіаку, зображення: Pinterest
Гороскоп, знаки Зодіаку, зображення: Pinterest

ЛЬВАМ вдасться розкласти проблеми, що накопичилися, і насолодитися бонусами за минулі праці та заслуги. Астролог вважає, що наприкінці жовтня до Левів прийде справжнє та заслужене визнання. Тим не менш, Глоба не рекомендує спочивати на лаврах та розслаблятися. Щоб закріпити успіх кінця жовтня, доведеться ще трохи попрацювати.

КОЗЕРІГИ можуть помітити, що наприкінці жовтня у них все йде не за планом. Однак ці зміни будуть вдалими. Так, вони можуть різко змінити місце роботи або знайти нових вірних друзів. У будь-якому разі Павло Глоба впевнений, що будь-які зміни останніх днів жовтня підуть Козерогам лише на користь. Також астролог нагадав представникам знака, що у цей період важливо пам'ятати про сім'ю.

Гороскоп, знаки Зодіаку, фото з вільних джерел
Гороскоп, знаки Зодіаку, фото з вільних джерел

Нагадаємо, що Скорпіони будуть головними щасливчиками 2024 року, а от Ракам не пощастить: гороскоп улюбленців Зеленого Дракона. Земля — це місце, де коріння зростає міцніше, і саме земні знаки Зодіаку будуть найбільш щасливими у Новому 2024 році.

Раніше ми повідомляли, що Приват, Райффайзен, Ощад чи Укрсиб: в Укрпаїні масово закриваються банки – де небезпечно відкривати карти.