Анастасія Приходько, мабудь, остаточно вирішила, що Інстаграм - це не її коньок.

Про це співачка і політик написала на своїй сторінці у мережі Інстаграм.

"Просто я другое поколение... Увы инста мир не мой конёк..." - написала співачка додавши досить сумне фото до свого допису.

Не дивлячись на неабияку популярність, у Анастасії Приходько усього близько 18 тисяч підписників. Але вони доволі завзято підтримують молоду співачку.

"При этом у вас очень ЖИВОЙ и настоящий аккаунт, чего многим не хватает", - пише denis_bikau.

"Тебе видимо фейс больше заходит", - додає kristina_dzheliya.

"Главное, что Вы с нами", - підбадьорює співачку katyusha.official.

Як писали Українці раніше, українська співачка і громадська діячка Анастасія Приходько засудила телеведучу Сніжану Єгорову, яка назвала українських героїв “селюками”

Анастасія Приходько
Анастасія Приходько

За словами Приходько, Єгорова є головним антигероєм України, а її висловлювання вона назвала “єрессю”. Про це співачка розповіла під час прямого ефіру на особистій сторінці в Facebook, передає Обозреватель.

“Я вам хочу сказати, що дно має гарніший вигляд, ніж Сніжана Єгорова. Були такі висловлювання з її вуст про те, що на Майдані робили аборти жінкам, які обслуговували протестувальників. Я не хочу це коментувати. Може, в жінки щось не так із головою. Думаю, подивлюся, що буде далі. І сьогодні я почула її висловлювання про українських героїв… Мені стало погано”, – розповіла Приходько.

За її словами, Єгоровій доведеться довго вибачатися перед українцями, проте її не пробачать.

“Вона зазначила, що не знає, хто такі герої й антигерої. А я так бачу, що антигерой в Україні – це саме вона. Єгорова встала на таку доріжку, з якої назад уже не повернеться. Скільки б не вибачалася, а вона це буде робити, її не пробачать”, – додала артистка.

Також, на її думку, Сніжана Єгорова має подивитися в очі українським солдатам, які нині перебувають на Донбасі. Приходько підкреслила, що у неї виникло бажання “плюнути в обличчя ведучій”.