Турецький красень-актор Бурак Озчівіт, відомий за ролями в серіалах "Величне Століття" і «Корольок - пташка співоча», розлучається зі своєю дружиною Фахріє Евджен. Навіть самі ідеальні шлюби дають тріщину.

Бурак Озчівіт
Бурак Озчівіт

Довгий час їх пара вважалася однією з найміцніших і красивих у всьому турецькому шоу-бізнесі. Подружжя звела робота - вони познайомилися на знімальному майданчику. Спочатку актори були просто колегами, але їх екранний роман знайшов своє відображення і в реальному житті, хоча і не відразу.

Бурак і Фахрі почали зустрічатися в 2015-му під час роботи над фільмом «Любов схожа на тебе».

Бурак Озчівіт
Бурак Озчівіт

Варто відзначити, що Озчівіт є улюбленцем мільйонів глядачок, адже мужній і привабливий він не тільки на екрані. Проте шанувальниці із захопленням спостерігали за розвитком відносин парочки.

Нарешті в 2017 році на превелику радість фанатів герої статті зіграли пишне весілля в Стамбулі, а ще через пару років у них народився первісток - син Каран. З боку їхнє сімейне життя здавалося казкою, але не все те золото, що блищить.

Фахріє Евджен з сином Караном
Фахріє Евджен з сином Караном

Днями в турецьких ЗМІ з'явилася новина про розлучення Озчівіта і Фахріє Евджен. Перед цим в пресі писали про великому скандалі в будинку зіркових чоловіка і дружини. Судячи із заяв журналістів, причиною сварки стали погані відносини між родинами Бурака і Фахрі.

В ході конфлікту актори взялися згадувати один одному старі образи і недомовленості, що почули їхні сусіди. Вони ж і спілкувалися з представниками засобів масової інформації.

Бурак Озчівіт з "Величного століття"
Бурак Озчівіт з "Величного століття"

Судячи з усього, подружній скандал став точкою і вони вирішили розлучитися, а ті самі сусіди впевнені, що весь цей час знаменитості були разом тільки заради півторарічного сина.