45-річний житель Великобританії Малкольм Макдональд став першим в світі пацієнтом з пенісом на руці.

Чоловік відрощує статевий орган на руці
Чоловік відрощує статевий орган на руці

Свій статевий орган чоловік втратив через зараження крові. Хвороба викликала омертвіння тканин, член довелося ампутувати, передає The Sun.

З членом на руці, який довший за попередній на п'ять сантиметрів, британець живе вже чотири роки. Ось уже два роки операцію з пересадки відкладають. За словами пацієнта, миритися з цим складно. У квітні хірургічне втручання знову відклали - на цей раз через пандемію коронавируса.

Звичайно, це безумство - мати пеніс на руці. Але я впевнений, що цей член в кінцевому підсумку буде використаний для того, для чого він був створений, - зізнався чоловік.

Раніше Українці писали, що у 2018 року донька Шерон Макаллистер з Рутерглен, Шотландія, раптом стала скаржитися на болі в спині.

У дівчинки також розпух живіт, а шкіра набула жовтуватого відтінку. Маленьку кілька разів показували лікарям, але ті лише відмахувалися, списуючи її стан на застуду. Однак Шерон розуміла, що її дитина в серйозній небезпеці.

Мама відчула від дочки дивний запах, і жахнулася коли впізнала його
Мама відчула від дочки дивний запах, і жахнулася коли впізнала його

Мама дівчинки розповіла в групі на "Фейсбуці", що її побоювання супроводжувалися дивними відчуттями. Батько відчула, що від її восьмирічної доньки виходить такий же запах, як і від хворої, за якою вона раніше доглядала. А через кілька тижнів, коли дівчинка страждала від сильного болю і вже не могла вставати, їй нарешті поставили правильний і страшний діагноз: гострий лімфобластний лейкоз.