Недосвідчені заводчики дивуються, коли помічають, як їх чотириногі друзі з апетитом їдять траву. Але ветеринарні лікарі розповіли, чому так відбувається. Виявляється, вся справа в інстинктах.

Читайте нас у Google News!

Вигул собаки
Вигул собаки

Така звичка домашніх улюбленців буде залишатися навіть у випадку збалансованого харчування. Причин такої цікавої харчової звички декілька:

Детокс, трава, яку їсть собака, очищує організм від токсинів і інших небезпечних для неї речовин. Зазвичай тварина відпльовує траву відразу після вживання, щоб очистити шлунок.

Провокування блювання, іноді собака їсть щось не те. У таких ситуаціях вона може сама спробувати розібратися з проблемою. Для цього вона їсть траву, яка спровокує блювотний рефлекс.

Поліпшення роботи кишківника, собака може їсти траву, якщо у неї порушені обмінні процеси. Вона інтуїтивно розуміє, які трави надають послаблювальний ефект, тому не треба заважати вихованцеві їсти траву.

Намагайтеся не допускати собаку до трави в парках чи інших зонах в межах міста. Адже тварина може отруїтися або навіть отримати хронічні захворювання. Оптимальний варіант - випускати вихованця гуляти в саду або в інших місцях, де трава гарантовано чиста, що не просочена вихлопами від машин. А ще можна висадити невеликий горщик з нею прямо вдома.