Одна з найпопулярніших блогерів в російському та українському медіа-просторі Настя Івлєєва потрапила в черговий скандал.

Побачивши, в яких умовах живе рідна мама селебріті, фанати обурюються: невже не можна було забезпечити пристойною квартирою найближчу людину.

Читайте нас у Google News!

Настя Івлєєва
Настя Івлєєва

На YouTube-каналі Івлєєвої вийшов свіжий влог "Бандитський Петербург". Серед іншого дівчина разом з друзями приїхала в будинок дитинства Насті в селі Разметелево, де до сих пір живуть мама і дорослий брат блогерки. Все б нічого, та ось тільки стан квартири, на думку користувачів мережі, залишає бажати кращого.

Ремонт у ванній робили невідомо коли, а щоб помитися гарячою водою, потрібно чекати, поки запрацює водонагрівач. Квартира і правда чи схожа на ту, де живе мама людини, яка на одному тільки "Ютубі" за 2019 й рік заробила 57,7 мільйона рублів.

коментарі у Ютуб Насті Івлєєвої
коментарі у Ютуб Насті Івлєєвої

У коментарях дівчині нагадали і про багатомільйонні подарунки чоловікові блогерши Елджею, і про люксовий одяг, без якого Івлєєву вже складно уявити.

Івлеева раніше вже заявляла, що хоче купити мамі нову квартиру і вже навіть збирає на неї. Схоже, її доходу поки що не вистачає, щоб забезпечити рідним гідний рівень життя. Нагадаємо, що зовсім недавно пресі стало відомо, що блогерша подарувала Елджею годинник, інкрустований дорогоцінними каменями, які коштують близько семи мільйонів рублів.

годинник, який Настя Івлєєва подарувала чоловіку Елджею
годинник, який Настя Івлєєва подарувала чоловіку Елджею