12-річна дочка "кварталівця" Євгена Кошового Варвара вразила передплатників подорослішала зовнішністю. Дочка гумориста похвалилася не тільки дорослим чином, але і збільшеними губами. Знімки Варвара Кошова опублікувала на своїй сторінці в "Інстаграм".

Читайте нас у Google News!

дочка Євгена Кошового
дочка Євгена Кошового

"Губи свої (немає). SIIIIKEEEEEE. Я їх накачала", - підписала фото Варя.

На знімках 12-річна дочка Кошового позує з яскравою помадою, роблячи акцент на збільшені губи.

Користувачі Мережі оцінили зміни в зовнішності Варвари, навіть незважаючи на досить юний вік дівчинки.

"Дуже красива. Що за помада?" - запитує користувачці Мережі. "Губи, схоже, як у дівчаток з мультика "Братц", - додала інша. "Ти найкраща... як красиво-то", - коментує підписниця.

Нагадаємо, "Кварталівець" Євген Кошовий з дружиною Ксенією "занурили" обличчя один одного в суміш борошна, кетчупу і майонезу. Сімейна пара на камеру зіграла в популярну в Інтернеті гру. Користувачі Мережі від душі посміялися над подружжям.

пост Євгега Кошового
пост Євгега Кошового

"Кварталівець" Євген Кошовий з дружиною Ксенією "занурили" обличчя один одного в суміш борошна, кетчупу і майонезу. Сімейна пара на камеру зіграла в популярну в Інтернеті гру. Користувачі Мережі від душі посміялися над подружжям.

Актор "95 кварталу" Євген Кошовий зіграв з дружиною Ксенією в популярну на просторах Інтернету гру. Все, що відбувається вони знімали на телефон і опублікували в "Інстаграм".

"Побачили відео, вирішили спробувати самі, ну а що .., сидіти на карантині ще довго, тому зіграємо в камінь, ножиці, папір, ну, і все інше. Зараз побачите, як два ідіота роблять це на тверезу!" - сказав Кошовий.

Євген Кошовий з дружиною
Євген Кошовий з дружиною

Зігравши перший раунд, Кошовий здобув перемогу і "занурив" програла Ксенію особою в борошно. Налив зверху борошна майонез, подружжя повторили раунд. Кошовий знову виграв і знову вмочив обличчя дружини в продукти.

У третьому раунді Ксенія знову програла і її обличчя виявилося в суміші борошна, майонезу і кетчупу.

Євген Кошовий з дружиною
Євген Кошовий з дружиною

"Ой, ліве око вже залипає", - сказала Ксенія Додавши в суміш яйце, Кошові провели 4-й раунд.

На цей раз Ксенія виграла і "занурила" в продукти обличчя чоловіка. Користувачі Мережі від душі посміялися над веселою парочкою.