З літа минулого року Анастасія Заворотнюк не з'являється на публіці. Вона намагалася лікуватися за кордоном, але нещодавно повернулася в Росію.

З січня 2020 року знаменитість спостерігається в Центральній клінічній лікарні (ЦКБ) при Управлінні справами президента Росії в Москві. Там лікарі намагаються перемогти рак за допомогою унікальної вакцини з імунними клітинами, яку створили спеціально для артистки.

Анастасії становиться то гірше то краще, що властиво гліобластомі, проте домогтися повної ремісії поки не вдалось. Попри те, що у зірки «Моєї прекрасної няні» ще є шанси на поправку, важка хвороба спотворила її зовнішність до невпізнання.

У лікарні 49-річну знаменитість регулярно відвідують рідні, близькі та друзі. За словами деяких з них, дивлячись на ослабілу і втомлену жінку, що пересувається на медичній каталці, важко повірити, що це - Анастасія Заворотнюк.

«Вона все розуміє і їй не хочеться показувати себе публіці. На жаль, хвороба внесла непоправні зміни в її зовнішність », - розповіла колишній реквізитор МХТ імені Чехова Світлана Веселова.

Веселова додала, що на свідомість і здатність адекватно мислити хвороба не вплинула. Але актрисі важко говорити, тому її мова здається трохи незв'язною. Театральний продюсер Валерій Сергєєв, своєю чергою, зазначив, що багаторазові сеанси хіміотерапії залишають відбиток навіть на погляді та кольорі шкіри.

Співробітники ЦКБ, які бачили артистку в лікарні, розповідають, що зараз Анастасія Заворотнюк виглядає як Жанна Фріске в останні місяці життя. Лікарі стверджують, що зараз зірка частіше перебуває вдома, але її доставляють до медзакладу на процедури. За словами медиків, нещодавно їй стало гірше.

«Вона в розумі, свідомості, але як в тумані. Можливо, це дія препаратів, які вона зараз приймає », - поділився один з лікарів.