Фронтвумен гурту The Hardkiss Юлія Саніна показала підготовку до третього прямого ефіру шоу "Танці з зірками". Співачка зізналась, що на паркет з Дмитром Жуком вийде з чуттєвою постановкою та поділиться болісною історією з життя.

Вже завтра, 13 вересня, відбудеться третій випуск популярного проєкту "Танці з зірками". Наразі 13 пар тримають в таємниці стилі танців, з якими вийдуть на паркет. Проте одна з фавориток глядачів Юлія Саніна прочинила завісу таємничості та розповіла про третій танець на сторінці в Instagram.

Разом з Дмитром Жуком зірка вже показала запальне ча-ча-ча в першому ефірі та пристрасну румбу в другому. Юлія Саніна натякнула, що цього разу номер буде чуттєвим.

Юлія Саніна та Дмитро Жук на тренуванні
Юлія Саніна та Дмитро Жук на тренуванні
Юлія Саніна та Дмитро Жук на репетиції

Однак, попри те, що співачка прийшла на проєкт, аби розкрити свою сексуальність, лірична постановка дається їй куди важче. Вона зізналась, що заради танцю їй доведеться пригадати болісне відчуття самотності, яке пережила в минулому.

Всі одночасно ускладнюється і спрощується саме тому, що ми будемо танцювати історію з мого життя. Мені доведеться дістати з глибини минулого те почуття самотності, яке воліла б забути. Юлія Саніна

Юлія Саніна на репетиції
Юлія Саніна на репетиції
Юлія Саніна та Дмитро Жук

Для репетицій в танцювальному залі фронтвумен гурту The Hardkiss обрала зручне вбрання чорного кольору. На ній лосини, спортивний топ та прозора футболка в сіточку. Займалась Саніна босоніж і без косметики, зібравши волосся у хвіст.

Юлія та Дмитро на репетиції
Юлія та Дмитро на репетиції
Репетиція Юлії Саніна та Дмитра Жука

Партнер зірки Дмитро Жук постав у чорній футболці з принтом та широких штанах. На камеру вони показали кілька ніжних поз, а співачка не приховувала свого хвилювання і виглядала дуже зосередженою.