Погода в Україні готує після сонячних днів різкий перепад температури в кінці наступного тижня, сильні дощі та похолодання. І хоча градуси в першій половині жовтня ще будуть досить високими в денний час, після заходу сонця стовпчики термометрів будуть поступово наближатися до нуля.

Яка погода очікується в найближчі 4 тижні в різних куточках України

У Києві з 13 по 17 вересня буде тепло і сонячно, а дощі почнуться 18-го (всього на пару днів). Так, температура повітря знизиться вдвічі: з +28 до +14 градусів за один день, а потім до 7 жовтня буде "стрибати" в межах +9 ... +23 градусів. Найхолоднішою вночі стане 4 жовтня, коли очікується +3 градуси. Синоптики прогнозують дощовий тиждень з 24 вересня по 1 жовтня.

У Житомирі очікується схожа ситуація на наступному тижні - спочатку сухо і жарко, а 18 вересня заллє дощами та похолодає з +28 до +13 градусів. Тривалий "сезон" дощів буде тривати, як і в столиці: з 24 вересня до початку жовтня. В першу ніч другого місяця осені буде +3 градуси.

У Луцьку дощ з грозою очікується 17 вересня, і з цієї дати опади будуть майже щоденними. З 17 на 18 вересня температура впаде з +24 до +14 градусів і далі буде варіюватися незначно. У нічний час нижче +4 термометр не покаже.

У Харкові 17 вересня буде найспекотніший день (+29 градусів), але вже 18-го підуть дощі та температура за три дні опуститься до +10 градусів, поступово "плаваючи" до 7 жовтня вже без різких перепадів. У нічний час холодніше +3 градусів не очікується. Дощі (від слабких до сильних) будуть чергуватися з ясною і сонячною погодою.

У Львові з 17 вересня розпочнуть лити дощі, іноді з грозами, які 26 і 27 вересня переростуть в холодні зливи. Температурний спад теж припаде на цю п'ятницю, і градуси знизяться до +13. Найхолоднішим днем ​​в найближчі чотири тижні стане 1 жовтня (вдень +6 і вночі +3 градусів).

У Сумах очікується різке зниження температури з 18 на 19 вересня: від +20 до +9 градусів вдень. Протягом чотирьох тижнів холодні дощі чергуватимуться ясними сухими днями. 4 жовтня температура повітря вночі опуститься вже до +1 градуса.

У Дніпрі найближчі дні будуть дуже теплими, а ось з п'ятниці температура почне опускатися досить істотно: з +30 до +20 за один день і ще до +12 градусів за другий. З 24 вересня по 1 жовтня буде дуже дощитиме, а потім до 7 жовтня опадів не очікується, але буде хмарно. Нижче +4 градусів у нічний час температура не опуститься.

В Одесі ситуація з опадами буде майже аналогічної, але тільки трохи м'якше. А ось температурних стрибків синоптики не провіщають: градуси будуть "плавати" протягом чотирьох тижнів в межах +28 ... +13 вдень і +19 ... + 9 в нічний.