Український співак Олег Винник в ефірі "Танців з зірками" присвяченому коханню розповів про своє перше кохання.

Читайте нас у Google News!

Олег Винник та Олена Шоптенко
Олег Винник та Олена Шоптенко
Олег Винник та Олена Шоптенко

Третій випуск "Танців з зірками" присвячений коханню був особливим для усіх зірок. Кумир багатьох жінок Олег Винник дозволив собі одкровення у прямому ефірі та розповів про кохання у своєму житті.

Артист зізнався, в якому віці вперше закохався, і розповів про відносини з цією дівчиною.

"Найголовніше, щоб кожен відчув, що таке справжні почуття. І я абсолютно впевнений, що потрібно добиватися людини. Мені було 14, коли я в перший раз закохався. Моя любов була невдалою. Я її любив, але вона цього не знала і не відчула до сих пір. Зараз, може бути, якщо вона буде дивитися і слухати мої слова, задумається, що я щось пропустила у своєму житті",- коментує Олег.

Не менша увага дісталася й танцю співака, в мережі безліч суперечок щодо танцювальних здібностей Олега. Проте прихильники відмічають його старання.

"Вважаю, що Олег намагається. Це вже краще, ніж попередні танці. Не забувайте, скільки йому років в порівнянні з іншими учасниками. Прекрасно виглядає, намагається", "Спасибі за свято. Все чудово. Ніжно, чуттєво, віденськи. Браво, маестро . Олег, як завжди, не перевершений "," вкотре переконуюся, що популярні люди вміють працювати. Вони трудяги. І це не залежить від того, подобається мені артист чи ні "- коментують шанувальники.