Фахівці змінили календар магнітних бур на вересень місяць. Магнітний шторм найвищої потужності за весь рік очікується наприкінці, а не в середині вересня.

Спеціалісти з лабораторії регіонівської астрономії ФІАН попереджають, що удар по метеозалежних людях буря завдасть під кінець цього місяця.

Поки що експерти спостерігають досить низьку сонячну активність, у результаті чого магнітні бурі не надто інтенсивні.

Найпотужніша ж магнітна буря, за даними вчених, розпочнеться 23-го вересня і триватиме по 29. Найсильніший вплив стихії відчуватиметься 27 вересня.

Варто зазначити, що початок і тривалість коливань магнітного поля планети цілком можна прогнозувати. За 3-4 дні після спалахів на Сонці, земляни відчувають на собі вплив зміненого електромагнітного поля, повідомляють у лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН.

Щоб залишатися в тонусі та мінімізувати негативний вплив магнітних бур, в цей період фахівці радять дотримуватись певних нескладних порад. Так, цей час краще провести в спокої, уникаючи стресових ситуацій і надмірних навантажень - як фізичних, так і емоційних. Слід більше відпочивати, висипатися і гуляти на свіжому повітрі. Для поліпшення самопочуття у такі дні рекомендується не переїдати, щоб не збільшувати навантаження на серцево-судинну систему.

Дотримуйтесь меню, що складається з легкої їжі, мінімізувавши вживання дуже жирних, гострих і занадто солоних страв. Варто відмовитися від алкоголю та кави, замість цього пити більше води та заспокійливі чаї.