Кілька років поспіль співачка Ані Лорак не змінювала зачіску - подовжене каре без чубчика неймовірно їй личило, але днями співачка приголомшила шанувальників новими перетвореннями та, як виявилося, нова стрижка виглядає нічим не гірше.

Ані Лорак
Ані Лорак
Ані Лорак

Так, у блозі знаменитості з'явилася нова світлина з Дня народження генерального директора Російського національного музичного каналу Муз-ТВ Армана Давлетярова, на якій вона позує разом з колегами співаком Сергієм Лазарєвим та співачкою Поліною Гагаріною.

На світській вечірці співачка наділа білий костюм із золотими ґудзиками, який доповнила чорним облягаючим топом. Особливу увагу привертала нова зачіска Кароліни - стильна стрижка каре, яка стала трохи коротше та стильний чубчик, зачесаний набік. Змінився і колір волосся - він став помітно світлішим та яскравішим.

Доповнили образ Лорак гарний макіяж і кілька золотих прикрас.

Сергій Лазарєв позує в чорному костюмі, доповненим класичною білою сорочкою і вузькою краваткою. Поліна Гагаріна так само одягла Темний наряд.

Варто відзначити, що всі знаменитості на фотографії виглядали дуже ефектно, особливо Ані Лорак, якій неймовірно йде новий стиль.

Не всі користувачі оцінили фото. Деяким здалося, що світлина добряче відфотошоплена.

"Зачем столько фотошопа?? Ани стала совсем другой.." - пише saliemamutova3421