Популярний український співак Дмитро Монатік вперше за п'ять років наважився показати обличчя своїх синів. Співак поділився милим відео з малюками в Intagram-Stories.

Популярний український виконавець вперше став батьком у 2015 році. Тоді його дружина Ірина народила йому первістка, якого назвали Данилом. А через рік у подружжя з'явилася ще одна дитина - син Платон. Родина досить довго приховувала своїх синів від публіки - всі фото були зроблені таким чином, що обличчя хлопчиків не можливо було розгледіти. І ось, нарешті, Дмитро наважився показати шанувальникам своїх синів.

Представники українського шоу-бізу часто не показують обличчя свого чада до певного віку. Швидше за все, це пов'язано з тим, щоб захистити своїх дітей від пильної уваги преси та сторонніх людей. Ірина та Дмитро протягом п'яти років не хотіли показувати обличчя своїх нащадків публіці.

Але настав момент, коли батьки готові представити Даню і Платона всім фанатам. На своїй сторінці в Instagram Монатік розмістив відео, на якому обидва сини стоять в масках, а Дмитро ласкаво називає їх "ніндзями". Маски на обличчях хлопчиків не завадили побачити, наскільки хлопчики схожі на тата. Більшість користувачів залишили коментарі, висловивши своє захоплення від побаченого. Це миле відео одразу стало вірусним в інтернеті.