Колишня дружина Віктора Павлика Лариса Созаєва написала зворушливий пост, присвячений померлому синові Павлу, якого не стало через рак хребців.

Через 40 днів після смерті єдиного сина Созаєва поділилася, що не шкодує про проведені 12 роках, які присвятила вихованню дитини, а не кар'єрі.

"Я не шкодую, що у мене немає досягнень в кар'єрі, тому що 12 років я присвятила вихованню сина, і, як виявилося, не дарма... Ми стали більше друзями, ніж мамою і сином, я цього хотіла, але говорила , що ієрархія, звичайно, не буде порушена " Лариса Созаєва

Вона зізналася, що співак Віктор Павлик повністю забезпечував їхню родину. Вона в цей час могла приділити належну увагу спортивному і музичному розвитку сина. Мати померлого 21-річного Павла Павлика переживає біль втрати та не приховує, що їй дуже важко.

"21 рік я обіймала і казала "люблю" своєму синові. Тепер я в порожнечі. Мені дуже важко! 40 днів... вже сама..." - додала Лариса.

Користувачі Мережі підтримали екс-дружину Віктора Павлика в коментарях.

"Лора, Ви не сама! Павлик завжди буде з Вами поруч! Він Ваш Ангел!"; "Тримайтесь... слів більше не знаходжу. Не знаючи Вашого сина, мені боляче ... такий світлий хлопець. Живіть за двох, так щоб він з небес гордився Вами"; "Світла пам'ять Вашому Ангеліку, співчуваю Вам всім серцем й розумію Ваш Біль..., сил Вам та витримка..." - коментує прихильниця.