40-річна тайка займається онлайн-продажем вживаного одягу. Щоб привернути увагу до свого бізнесу, жінка вибрала досить специфічний спосіб. Так як більшість речей в магазині раніше належала померлим людям, вона перевтілюється в зомбі під час прямих ефірів.

Жінка придумала, як продавати одяг померлих людей
Жінка придумала, як продавати одяг померлих людей

Протягом останніх трьох років Канітта Тонгнак продавала одяг з гардеробів мерців на вулицях Чон Даен на півночі Таїланду. Але через пандемію CoViD-19 бізнес довелося трансформувати. Жінка завела спеціальний аккаунт для її магазинчика, в якому проводила стрім, де намагалася збути поклади товару. Ось тільки ефіри дивилися лише пара чоловік. Тоді в голову тайки прийшла геніальна думка.

"Раз я продаю одяг мерців, чому б мені самій не стати нежиттю?" - подумала Канітта і відправилася за гримом. Вже через п'ять днів на її нічний стрім прийшло більше чотирьох тисяч чоловік. Мало того, продажі теж злетіли до небачених позначок. Жінка розповідає, що в офлайні вона ніколи не продавала стільки речей за такий маленький час.

Жінка придумала, як продавати одяг померлих людей
Жінка придумала, як продавати одяг померлих людей

Під час ефірів Тонгнак сама приміряє одяг, який продає. І вона до цього вже звикла. На незручність немає часу, адже вона займається тим, що допомагає прогодувати свою сім'ю. "Ти повинен робити те, що повинен" - говорить тайка.

กล้า “เอฟ” กันไหม? ... ไลฟ์สด ขายเสื้อผ้าคนตาย

กล้า “เอฟ” กันไหม? ... เปิดเรื่องหลอน ไลฟ์สด ขายเสื้อผ้าคนตาย😱

Posted by Thairath - ไทยรัฐออนไลน์ on Saturday, June 6, 2020

Тепер Тонгнак проводить свої трансляції щоночі з 22 години вечора до 3 ночі за місцевим часом. І хоч це досить незвичне час для онлайн-аукціонів, воно повністю відповідає страшній атмосфері, що панує в ефірах. До того ж глядачам це подобається. З кожним разом переглядів все більше і більше, пише Oddity Central.