Українська телеведуча Лідія Таран пішла з роботи і забрала дочку зі школи, щоб погуляти, поки ще тепло. Зірка виховує спадкоємицю від Андрія Доманського, з яким кілька років прожила в цивільному шлюбі.

Лідія Таран народилася в сім'ї журналістів, тому її майбутнє було визначено заздалегідь. Професійний шлях Лідії почався з роботи на радіо, після чого вона побувала на «Новому каналі», потім перейшла на «5 канал» і нарешті добралася до «1 + 1». Зараз знаменитість веде «ТСН», «Я люблю Україну» і «Сніданок з 1 + 1».

Лідія Таран з донькою
Лідія Таран з донькою

Незважаючи на свою зайнятість, Таран знаходить час на ведення свого мікроблога в Instagram. Там вона ділиться з шанувальниками новими знімками, в тому числі і з донькою Василиною. Вони завжди збирають безліч відміток «Подобається» і добрих коментарів.

Лідія Таран
Лідія Таран

Вчора зірка опублікувала фотографію з 12-річною спадкоємицею на узбережжі Труханового острова. Ось як вона її підписала:

Лідія Таран
Лідія Таран

Підписники тут же обсипали пост емоціями від побаченого:

«Василині дуже пощастило з мамою»;

«Дві красуні!»;

«Дуже тішить, що забили на останній урок і вирішили насолодитися тим, що навколо»;

«Головне програму наздогнати потім, щоб двійку не поставили»;

«Але до бабиного літа ще рано», - пишуть користувачі.

Судячи з усього, Лідія виховує доньку не в строгості. Сам Доманський в інтерв'ю для Теленедели зізнався, що спілкується з Василиною не так часто, як хотілося б, усього у ведучого шестеро дітей від різних жінок.

Лідія Таран і Андрій Доманський
Лідія Таран і Андрій Доманський

При цьому якщо трапляються якісь проблеми, він тут же про них дізнається і намагається бути відповідальним батьком для всіх своїх спадкоємців.