48-річна Світлана Пермякова зараз живе в Москві, вона купила квартиру, працює в театрі і виглядає просто приголомшливо.

Зіграла медсестру Любу в ситкомі "Інтерни" Світлана Пермякова стала мега-популярною актрисою. Хоча і до цього була досить відомою, але через КВН.

Світлана Пермякова
Світлана Пермякова

Всі, хто пам'ятає повненьку веселушку, дивуються разючої змінам - Світлана схудла і помітно помолодшала - хороший догляд і косметика зробили свою справу. Сама Світлана стверджує, що ніяких пластичних операцій не робила.

Світлана Пермякова
Світлана Пермякова

Світлана два роки тому купила власну квартиру в Москві і зараз живе з донькою Варварою, якій нещодавно виповнилося 8 років.

Світлана Пермякова
Світлана Пермякова

Нагадаємо, що дівчинку Світлана народила в 40 років від цивільного чоловіка Максима Скрябіна (пам'ятаєте, в "Інтернах" прізвище її героїні Люби теж було Скрябіна). Йому на той час було всього 20 років. Разом вони прожили 4 роки і розлучилися за обопільною згодою, але підтримують зв'язок. Як батько, максим бере участь у вихованні доньки.

Світлана Пермякова з донькою
Світлана Пермякова з донькою

До речі, до Пермякової Максиму приписували зв'язок з самою Аллою Пугачовою, ходили навіть чутки, що Примадонна без розуму від свого комп'ютерника, який робив для неї сайт, і навіть збиралася поміняти Галкіна на більш молодого чоловіка.

А Світлана зараз стала ведучою реаліті-шоу "Ліга домогосподарок".