Все, що пов'язано з вухастими велетнями, в Азії цінується дуже високо. Хто ж знав, що навіть фекалії дуже цінні - в Таїланді їх використовують для виробництва паперу та сувенірної продукції.

Телеведуча проекту "У кого більше?", яке показує Новий канал, Ольга Манько змушена була піти на досить специфічну роботу заради перемоги на проекті, та ще й ризикувати бути спійманою і покараною правоохоронцями.

слон
слон

"Працюють пункти прийому слонячих фекалій. Ти можеш принести їх туди отримати за це гроші. За 5 кг відходів платять 100 бат (близько 90 грн. - прим.ред.)", - розповіла вона.

Провідна Нового каналу вирішила, що це прекрасний спосіб заробити в Таїланді. Тому відразу після приїзду вирушила в так звану село, куди туристи можуть прийти на екскурсію і покататися на слонах. А оскільки грошей на вхідний квиток не було, вирішила схитрувати.

"Я зайшла на ту частину території, де можуть знаходитися тільки працівники, - пояснює вона. - Тому поки не засікли, почала швидко збирати фекалії. Мені пощастило, співробітників не було. Я так розумію, було якраз той час, коли багато туристів, і все вирушили катати їх на слонах ".

Без пригод, звичайно, не обійшлося. Зрештою присутність Ольги Манько помітили таиландци і стали викликати поліцію. Однак телеведучої вдалося втекти і забрати з собою все зібране.

Ольга Манько
Ольга Манько

"Правду кажуть, що фекалії приносять гроші. Мені в підсумку вдалося заробити цілих 620 бат, що на наші гроші - понад 500 гривень", - посміялася Манько.

Нагадаємо, що чоловік Ольги Манько Макс Узол був жорстоко побитий професійним бійцем і потрапив до лікарні, а потім ще півроку реабілітувався після травм.