Емілі Ратаковскі - популярна американська модель, у якої в "Інстаграмі" 26,7 млн ​​підписників. Її фігура у багатьох викликає захоплення, а кожен новий пост - бурхливі обговорення. Однак, за словами дівчини, за красивою картинкою ховається страшний досвід.

29-річна модель розповіла, що стала жертвою сексуального насильства з боку фотографа Джонатана Ледер. У 2012 році вона відправилася до нього додому на зйомку, де в тому числі позувала оголеною, пише The Cut. Спочатку дівчина була в нижній білизні, але потім фотограф нібито попросив його зняти. Того вечора для хоробрості Емілі пила вино.

Емілі Ратаковскі
Емілі Ратаковскі

Після зйомки дівчина з фотографом базікали разом на дивані. У якийсь момент свідомість Емілі стало зовсім спутаним через алкоголь. Але вона прокинулася, коли відчула біль - Джонатан здійснював над нею насильство. Дівчина різко відкинула від себе руку чоловіка, і той швидко втік.

Емілі Ратаковскі
Емілі Ратаковскі

Я замерзла і тремтіла, зіщулившись під ковдрою. Ми з Джонатаном сиділи на дивані, і груба тканина його джинсів терлася об мої голі ноги. Він розпитував мене про хлопців. <...> І в якийсь момент я теж неуважно потерлася об його ногу, щоб зігрітися. Він сказав, що йому подобається "ця штука з ногою, яку я роблю". Я пам'ятаю цей момент виразніше, ніж що-небудь ще Емілі Ратаковскі

Емілі Ратаковскі
Емілі Ратаковскі

Втім, сам фотограф вже прокоментував заяву моделі, пише Daily Mail. За його словами, розповідь дівчини - абсолютна брехня. "Мені шкода, що вона знаходиться на тому етапі своєї кар'єри, коли їй доводиться вдаватися до подібної тактики, щоб завоювати увагу преси і здобути популярність. Це ганьба", - зазначив Джонатан Ледер.