Актриса вже 12 років щаслива у стосунках з фігуристом Петром Чернишовим, який піклується і підтримує її під час хвороби. Але був у особистому житті "прекрасної няні" і менш вдалий період.

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

Анастасія Заворотнюк була заміжня тричі, і один з шлюбів обернувся для неї справжнім кошмаром. Другим обранцем актриси став московський бізнесмен, власник автосалонів Дмитро Стрюков. Артистка познайомилася з ним, коли поспішала в театр і вирішила зловити машину. У неї швидко виник роман з привабливим багатієм. Незабаром актриса вийшла заміж, кинула кар'єру і поїхала з чоловіком у США, де зайнялася бізнесом.

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

Там і виникли перші труднощі. За словами актриси Вікторії П'єр-Марі, яка стала гостею передачі "Засноване на реальних подіях" каналу НТВ, присвяченій Анастасії Заворотнюк, чоловік артистки виявився справжнім "узурпатором". Він нібито вирішив, що зірка його власність, "наложниця". І поводився з нею як хотів. Так, він став забороняти Анастасії працювати, обмежуючи її свободу, а потім і зовсім почав піднімати на неї руку - доповнила лякаючий портрет актриса Лія Волянська.

Настя - людина закрита, тактовна і інтелігентна, яка ніколи не буде трусити брудною білизною, розповідати, що у неї в родині відбувалося. Дізнаючись такі подробиці, стає дуже страшно, скільки довелося їй пережити. Вона жила в чужій країні з тираном, який бив її, бив власну дитину. Просто бідна Настя Лія Волянська, актриса

Анастасія Заворотнюк
Анастасія Заворотнюк

Анастасія вже збиралася подати на розлучення, коли дізналася, що у Дмитра смертельно хвора мама: у неї був рак на останній стадії. Артистка вирішила підтримати чоловіка в такий непростий період і залишилася поруч. А потім дізналася, що вагітна другою дитиною. Коли вона народила сина, сім'я вирішила найняти для дітей няню. І це стало останньою краплею. Одного разу, повернувшись додому, Анастасія виявила, що її чоловік спить з нянею. Зав'язалася бійка.

І після цього актриса поставила остаточну крапку у стосунках з чоловіком. У 2008 році зірка вийшла заміж за фігуриста Петра Чернишова, від якого народила доньку.