У дочки покійної Валентини Легкоступової - Анетти знайшли небезпечну хворобу. Про це розповіла клінічний психолог і за сумісництвом її близька подруга Олена Перелигіна. Вона дуже переживає за подальшу долю спадкоємиці знаменитості.

Валентина Легкоступова
Валентина Легкоступова

Олена розповіла, що Анетта дуже ніжна, добра і щира людина, яка зараз особливо сильно і глибоко переживає втрату матері. За словами клінічного психолога, вона навіть не підозрювала що шлюб з останнім чоловіком зірки Фірсовим "стане найстрашнішою подією в її житті і виявиться фатальною для її матері". Анетта переживає найсильнішу психологічну травму.

донька Валентини Легкоступової
донька Валентини Легкоступової

"Дочка Валі на сьогоднішній день повністю придушила в собі почуття і емоції. Вона навіть цього і сама не приховує. Це дуже небезпечно для її здоров'я. Люди, які показують свої емоції, легше переносять психологічні травми. Для тих, хто "закривається", наслідки можуть бути дуже серйозними", - наводить слова фахівця "Собеседник".

Валентина Легкоступова
Валентина Легкоступова

Олена помітила, що при кожному випадку Анетта намагається виправдатися за смерть своєї знаменитої матері. Особливо її гризе той факт, що вона не була поруч з Легкоступовою, коли тій було необхідна допомога. "Почуття провини з'їдає її зсередини", - підсумувала фахівець.

донька Валентини Легкоступової
донька Валентини Легкоступової

"Тільки коли трапилася ця трагедія, Анетта зрозуміла, наскільки сильно ця людина - новий чоловік Валентини Легкоступова - віддалив мати від неї. Фірсов, як я вже говорила, людина абсолютно неадекватна і дуже небезпечна. Анетті важко, що вона не змогла адекватно оцінити ситуацію і бути поруч з мамою", - закінчила Перелигіна.