Голлівудська зірка Спенсер Уайлдінг, який зіграв культову роль Дарта Вейдера у фільмі «Зоряні війни: Ізгой-один», заявив, що хоче «повернутися до свого коріння» в якості мийника вікон. 48-річний актор вважає, що пандемія коронавируса знищила кіноіндустрію.

Дарт Вейдер
Дарт Вейдер

Слова Уайлдінг, валлійця за походженням, призводить Daily Star. Актор пожартував, що, якби він був Вейдером, він би просто «застосував Силу - і все б було чисто». Але, крім жартів, про роботу мийника він задумався на повному серйозі.

«Акторська кар'єра припинена, і, якщо мені потрібно буде трохи попрацювати, я можу повернутися до миття вікон. Не вважаю, що я вище за все це і «сяду», якщо знову буду цим займатися ».

Спенсер Уайлдінг
Спенсер Уайлдінг

Спенсер також нагадав, що у нього троє дітей і про них варто подбати.

Крім «Зоряних воєн», Уайлдінг зіграв в «Гаррі Поттері», «Вартових Галактики», «Грі престолів». Він знаменитий як колишній професійний кікбоксер, в Уельсі відомий під прізвиськом Великий Спен.

«Я люблю людей, люблю бути поруч з людьми, і, якщо комусь потрібно помити вікна, я можу добре попрацювати. Народ в Ріле і Північному Уельсі завжди підтримував мене, так що вони знову можуть побачити, як Великий Спен надраювати скла на висоті», - повідомив актор.