Христина Асмус активно піарить в своєму Instagram нове шоу "Золото Геленджика", в якому виступила в ролі співведучою відомого українофоба і скандального попа Івана Охлобистіна.

Зйомки йшли в дуже жорсткому графіку - в такому, що Христина навіть не змогла прилетіти в Москву, щоб проводити дочку в перший клас. 13 вересня канал ТНТ показав першу серію проекту, і Христина запитала шанувальників, хто дивився і що думає.

"Це, звичайно, грандіозно! Місяць зйомок нон-стоп під палючим сонцем, 1,5 тисячі учасників, 200 людина групи, 16 камер, крани, коптери, піротехніка, салют над містом в кожній серії, 20-годинні зміни, тонни гелю для УЗД. Сценарії перебудовувалися в процесі, сонячні удари, втрати голосу, температури, декорації відновлювалися після кожного випробування, дублі довжиною в 1,5 години, величезна кількість технічних складнощів, але це було таке щастя. Хто дивився "Золото Геленджика"? Розповідайте ваші враження!" - написала Крістіна.

І почалося.

"Звучить, може, і грандіозно, але шоу вийшло зовсім не цікаве, на жаль", - взяли в облогу Асмус глядачі.

"Вибач звичайно, але хрень ви зняли рідкісну, - сказав інший критик. - Дізлайков бачила скільки стоїть?"

"Образи у вас цікаві. Що не можна сказати про шоу. На жаль, не зайшло зовсім", - засмутилися фоловерів.

Загалом, цього разу в коментарях висказалися не огульні хейтери, а реальні шанувальники Христини, які поки до кінця не змогли оцінити шоу.

Шоу "Золото Геленджика" виходитиме щонеділі.

Це і естафета, наповнена найнеймовірнішими перешкодами, і легкоатлетичні змагання по неіснуючим видів спорту, в яких кожен зможе встановити свій власний світовий рекорд. На просторах гігантського тематичного парку учасників чекають найбожевільніші випробування, подолавши які вони зможуть наблизитися до призу - справжнього кілограму золота.

Примітно, що до старту цього шоу ТНТ початок показ серіалу про зйомки екстремального реаліті-шоу "Гра на виживання", яке перетворюється в кошмар для його учасників. Мабуть, таким чином, видаючи полярно різні емоції, канал закриває потреби найрізноманітнішої аудиторії.