Народна артистка України, відома співачка Наталя Могилевська опублікувала своє нове фото, яке моментально стало популярним. На ньому знаменитість позувала в червоному кімоно. Публікацією Могилевська поділилася на особистій сторінці в «Інстаграм».

"Осінь настає. Не хочеться теплого одягу. В цьому році страшно полюбила носити кімоно", - підписала кадр співачка.

Наталія Могилевська
Наталія Могилевська

Варто вказати, що в коментарях дорікнули українську виконавицю через використання фотошопу.

Зокрема, деякі помітили, що вікна на балконі, де позувала знаменитість, трохи попливли, що свідчить про обробку знімка.

пост в Інстаграм Наталії Могилевської
пост в Інстаграм Наталії Могилевської

"Дуже красива, а худенька яка, капець", "Вікна попливли", "Дааа, фотошопить так жорстко фотки", "Підборіддя якось не натурально виглядає? Фотошоп?", "Наталя, Ви прям змінюєтеся дуже стрімко, все молодше і молодше. Якщо чесно ніж старше Ви стаєте, тим яскравіше Ваші образи. Так тримати і не кроку назад", "Ви прям молодіє з кожним роком", "Наталя, знаю, що не перша, але вам дуже йде бути блондинкою. Прям дуже", - писали люди.

Нагадаємо, раніше Могилевська поділилася зі своїми шанувальниками серією нових фото, на яких позувала у музичного інструменту. В описі артистка зізналася, що фото було зроблено в момент, коли вона складала нову пісню.

За короткий час пост оцінило понад 20 тисяч користувачів мережі. При цьому багато хто став відповідати на питання співачки, при цьому не втративши шанс, посипавши Наталю приємними словами.