Таким чином модель вирішила допомогти підписницям уникнути невдалих стосунків.

Олена Водонаєва
Олена Водонаєва

38-річна журналістка Олена Водонаєва відома своїми різкими висловлюваннями на різні теми, але особливо від неї дістається людям із зайвою вагою і чоловікам. Цього разу останнім якраз і не вдалося уникнути її уваги. Модель відповідала в сторіз свого інстаграма на запитання підписників і роздавала поради всім, хто потребує, поки не натрапила на один обурливий, на її думку, випадок.

Олена Водонаєва
Олена Водонаєва

Підписниця запитала, чи нормально не хотіти впускати в свою квартиру молоду людину? І на це у Олени знайшлася категорична відповідь. На чоловіків без власного житла годі й час витрачати. Якщо хлопець хоче заводити серйозні стосунки, то повинен забезпечити спершу себе, а потім і кохану. А тих, хто не підходить під ці критерії, журналістка охрестила самим невтішним чином.

Набридли ці собаки бездомні. Хочеш женихатися і жити з жінкою - веди її на свою територію. І синів своїх виховуйте так, щоб вони знали, що таке відповідальність. Жалюгідні інфантильні риби-прилипали нехай мимо пливуть Олена Водонаєва

Олена Водонаєва
Олена Водонаєва

Сама колишня учасниця "Дому-2" має непоганий досвід по частині відносин з протилежною статтю. Олена була заміжня двічі, а зараз виховує сина поодинці і на життя не скаржиться. Тільки цього літа модель придбала другу квартиру в Геленджику, а до цього забезпечила житлом своїх батьків.