37-річна співачка МакSим минулої зими несподівано оголосила про відхід зі сцени. Через півроку страждаюча від хвороби зірка скинула більше 10 кілограмів, повідомляє Starhit.

У мережі з'явилося відео, зроблене біля будинку артистки. На опублікованих кадрах можна побачити співачку, забираючи старшу дочку Сашу зі школи, після чого МакSим поїхала у справах.

Судячи з усього, виконавиці вдалося скинути більше 10 кілограмів. Зірці, яка захоплюється тенісом і боксом, допомогли заняття спортом, здорове харчування і правильний режим дня.

Як зазначається, виконавиця хіта "Важкий вік" також постійно знаходилася під наглядом у компетентних фахівців.

МакSим
МакSим

Шанувальники МакSим помітили, що співачка видалила всі фотографії зі своєї сторінки в Інстаграмі, вирішивши почати життя з чистого аркуша.

"Зараз вона вже записує нові пісні, в вересні готова працювати на закритих заходах, потім, можливо, почнуться і повноцінні концерти" , - говорила недавно генеральний менеджер виконавиці Маргарита Соколова.

У цьому роду шанувальників МакSим застала зненацька новина про її відхід зі сцени.

"У зв'язку із загостренням проблем зі здоров'ям, пов'язаних з травмами, отриманими в аварії в 2019 році, і за наполегливими рекомендаціями лікарів ми прийняли рішення про відхід МакSим в безстрокову відпустку на невизначений термін, починаючи з сьогоднішнього дня", - написала продюсер співачки Маргарита Соколова в Інстаграмі, принісши вибачення за скасування майбутніх концертів і заходів їх організаторам і прихильникам зірки.

Нагадаємо, в минулому році співачка МакSим потрапила в серйозну автомобільну аварію. Це стало причиною виникнення у співачки серйозних проблем зі здоров'ям, які дають про себе знати до цих пір.

"У неї головні болі, болять ноги, болить голова, безсоння. Неврологи кажуть, що це посттравматичний синдром", - розповіла директор співачки Маргарита Соколова в ефірі програми "Ти не повіриш!" на НТВ.

Як стверджує Соколова, МакSим розраховує повернутися на сцену, як тільки зможе поправити своє здоров'я. "Якщо вона буде відчувати сили, буде нормально спати і буде добре себе почувати, то коли-небудь вона знову вийде на сцену. Якщо все це буде в уповільненій формі, то вона цим займатися не буде", - зазначила директор співачки.