Українська співачка відома як Jerry Heil здійснила незвичайний "камінг-аут", розповівши про своє "особливий вид клептоманії".

Джеррі Хейл
Джеррі Хейл

Про це вона написала в своєму Instagram.

Джеррі Хейл
Джеррі Хейл

Це мій камінг аут. У мене особливий вид клептоманії. Я підслуховую людські розмови і краду їх. В маршрутках, метро, кафе і на вулицях. Я поясню. Хз, в який момент життя я зловила ОМ. Все, що трапляється — трапляється. «Для чогось, видно», — думає Яна по дорозі в магаз за овочами. Але чи не стала я сама, як овоч? Де емоції? Як пісні так писати? Вчора я 5хв переслідувала незнайомих дівчат, щоб дослухати історію (цитую) про начальницю-жабу, яка веде себе, як гнида, прикриваючися печивом, щоб втертися в довіру і потім пирскати пасивно агресивним ядом. Пісня вже почала писатися! Розумієте?! Накидайте мені сюди своїх драматичних, башковідвальних і пузонадривнихісторій, панди! Зробіть вклад у вітчизняний шоубіз.

При цьому співачка попросила передплатників написати їй в коментарях свої «драматичні і пузонадривние історії»: «Зробіть внесок у вітчизняний шоубіз».

Люди не заставили себе просити і накидали співачці власних історій.

"Десь років у 3-4 мене дідусь взяв рибачити. Дав маленьку вудку і сказав, що треба закидати подалі від берегів. Я зрозуміла його, видерлась на пологий схил берега, замахнулась аж за спину - ну, шоб подалі закинути, розбіглась і чкурнула. Як блискавка я донеслась до води, закинула вудку, але мені було ще невідомо поняття інерції. Разом із вудочкою до середини пруду долетіла і я. Дідусь мене дістав з води і сміявся, а я плакала і волала "а як би я померла, теж би ржав???". Я винесла з цього такий урок - іноді занадто багато старання призводить до проблем, а закидувати подалі вудочку можно і з місця, а ще що крупна риба і до берегів підпливає, треба просто посидіти тихесенько", - пише makedonskayajess.

"Сукня зачотна ! ❤️ Якщо там ще й і мешти модні на підборах, а не кроси з плятформою 9 см, то вопше ульот", - похвалив d.dundich вбрання молодої співачки.