Популярний гуморист Євген Петросян цього року став батьком вдруге. У березні його молода дружина Тетяна Брухунова подарувала довгоочікуваного сина, якого назвали на честь батька артиста – Ваганом. Гуморист у грудні 2019 року одружився зі своєю помічницею Тетяною Брухуновою.

Шанувальники щиро вітають 75-річного Петросяна з поповненням у родині, проте знайшлися і ті, які не вірять у щирість їхнього шлюбу.

Євген Петросян з сином
Євген Петросян з сином
Євген Петросян з сином

У своєму мікроблозі він опублікував фрагмент з передачі "Вечірній Ургант" на "Першому каналі". Телеведучий Іван Ургант в жартівливій йому формі привітав гумориста з батьківством. Варто відзначити, що одна з підписниць нагадала йому, як він не по-чоловічому обійшовся зі своєю колишньою дружиною Оленою Степаненко (вони прожили в офіційному шлюбі 32 роки).

«Стало модною традицією викидати за борт дружин, які «відпрацювали ресурс», що були поруч багато років», - гнівно зауважила підписниця.

Артист поспішив спростувати слова фоловера, заявивши, що їхні стосунки закінчилися з вини самої Степаненко. Однак через деякий час він видалив цей коментар.

"Я не викидав Олену Степаненко з життя. Це зробила вона, до того ж давним-давно", - зазначив Петросян.