Ані Лорак вразила світську тусовку зовнішнім виглядом. Раніше артистка звикла вражати шанувальників приголомшливою фігурою. Але зараз її форми кілька попливли. Лорак не приховує: в усьому винна - карантин.

- Я, зізнаюся чесно, набрала зайві кілограми за час самоізоляції, - зітхає співачка. - Зараз їх скидаю, активно працюю над собою. Під час самоізоляції я теж намагалася підтримувати себе у формі. Регулярно займалася спортом, але холодильник же поруч. Трішки перекушувала ввечері, після семи. Чіпси, печиво різне - не могла встояти.

В результаті Ані зрозуміла: якщо справа буде так тривати й далі, тоді вона не влізе у свої концертні вбрання. Саме тому оголосила...голодування!

Я зараз намагаюся не їсти після шостої вечора, - каже зірка. - Після сьомої вечора взагалі відмовляюся від їжі. П'ю тільки воду. І чекаю, коли почнуться концерти. Тому що навантаження на сцені нічим не замінити. Сподіваюся, незабаром нам дозволять виступати. Тому як без глядачів нам всім дуже тяжко.

Нагадаємо що раніше портал "Українці" розповідав про спільні фотознімки Ані Лорак із донькою, фанати підмітили, що не зважаючи на турецьке коріння із віком дівчинка стає все більш схожою на маму.