Народна артистка України Ірина Білик - мама двох синів. Двадцятирічний Гліб народився від моделі Андрія Оверчука, а чотирирічний Табриз з'явився на світ від режисера Аслана Ахмадова.

Співачка перебуває в цивільному шлюбі і не відчуває з цього приводу ніяких незручностей. Вона зізнається, що з Асланом знайшла справжнє жіноче щастя.

Ірина Білик у фотосесії ню
Ірина Білик у фотосесії ню

Артистка в цьому році відзначила свою ювілей, їй виповнилося 50 років. Шанувальники не перестають дивуватися зовнішнім виглядом улюбленої артистки, адже вона виглядає просто бездоганно. Ірина Білик зізнається, що ретельно стежить за своїм здоров'я і часто відвідує кабінет косметолога.

Ірина Білик на церемонії відкиття власної зірки
Ірина Білик на церемонії відкиття власної зірки

Нещодавно співачка взяла участь у соціально-провокаційному проекті «Антіейджізм». Мета фотопроекту - показати красу, свободу, сміливість, сексуальність і любити себе в будь-якому віці. У ролі фотографа постала Ганна Грищенко, яка працює з такими зірками, як Ольга Сумська, Дмитро Коляденко, Катя Бужинська та інші.

Ірина Білик в своєму мікроблозі опублікувала результат своєї фотосесії. Багато шанувальників відзначили, що артистка з кожним роком стає тільки кращим.

«Три« Я »в мені І як ужитися з цим? Ти вибирай - Я за тебе у відповіді!», - підписала фото Ірина Білик.