Красуня-внучка Софії Ротару під час перебування в Україні влаштувала фотосесію на зеленій галявині.

Соня Євдокименко вчиться в Нью-Йорку, але часто приїжджає в рідні краї. Разом з чотирилапим другом внучка знаменитої артистки влаштувала невелику фотосесію на підстилці.

Знімки 19-річна Соня опублікувала на своїй сторінці "Інстаграм". Євдокименко в молочному купальнику на тонких бретельках поніжилася в сонячних променях. Наряд підкреслив її засмаглу шкіру та шикарну струнку фігуру.

Підписники Соні прийшли в захват від її знімків з кучерявим псом. "Яка прелесть! Фото просто шедевр, і собачка диво", "Афродіта! Софія! Ви божественно гарні, чарівні й чарівні !!!", "Вау, яка гарна місцевість на задньому плані. Це у вашої бабусі в заміському будинку? Знімки там просто супер вийшли", "Ви дуже смілива дівчина, одна у лісі з милим пуделем. Можливо в сумочці чорний пояс з...", - коментують користувачі.

Раніше портал "Українці" публікував статтю присвячену 49-річчу єдиного сина Софії Ротару - Руслану Євдокименко. На честь свята співачка опублікувала на своїй сторінці у соціальній мережі Instagram рідкісне фото з сином, підписники зірки не упустили можливості відмітити як Руслан схожий на маму.