Нещодавно популярний шоумен Григорій Решетнік та відома українська співачка Анастасія Каменських виклали у мережу Instagram спільне фото.

На новому фотознімку Настя та Григорій позують біля готельного номера. На відміну від телеведучого, що одягнений в строгий класичний костюм, співачка одягнена досить зухвало.

"Доброго ранку! Гриша та Настя! Вчора було по-одеськи жарко, романтично і весело...", - написав Григорій у дописі до фото.

Варто зазначити, що підписники оцінили зовнішність Григорія, та заганьбили Настю Каменських.

На думку користувачів Настя останнім часом поводитися досить вульгарно та неестетично, ось які коментарі щодо своєї зовнішності вона отримала: "Ну повія .... по іншому не назвеш", "ну і сромота...", "Настя де скромність?", "Біля такого джентльмена не може стояти напівроздягнута жінка... де показує свою принаду... куди котися світ? Де стилісти? Люди, що ви пропагуєте? Не можна так змішувати кольори.. це не естетично!", " Потап грошей на одяг не дає, не заробила".

Нагадаємо, що нещодавно портал "Українці" повідомляв про новий фотознімок Насті Каменських, що опинився на межі пристойності. Співачка цього разу натягнула труси до самого пупа.