Олег Винник не любить афішувати своє особисте життя, проте майже всім відомо, що його бек-вокалістка та його дружина це одне обличчя. Таюне дала інтерв'ю Каті Осадчій, де в програмі "Світське життя" розповіла про свої сольні амбіції.

Український співак Олег Винник здобув популярність у Німеччині, Австрії та Швейцарії як виконавець головних ролей у популярних мюзиклах. Кумир "вовчиць" з дитинства мріяв про велику сцену, тому після закінчення школи став студентом училища культури. Нині Олег Винник з успіхом гастролює по Україні, будучі істинним народним улюбленцем.

Олег Винник
Олег Винник
Олег Винник

Однак про особисте артист вважає за краще не говорити, в мережі інтернет ходять чутки, що його дружиною є бек-вокалістка Таюне, з якою він знайомий ще зі студентської лави. Більш того, у 2005 році у них народився син - Юліан, який вважає за краще жити за кордоном.

"Я сімейна людина. Я дуже щасливий, що моя дружина і маленький син переїхали в Штутгарт. Хоча, вона теж співачка і могла б співати", - зазначив Олег Винник одному німецькому виданню у 2011 році.

Олег Винник та Таюне
Олег Винник та Таюне
Олег Винник та Таюне

У своєму інтерв'ю Катерині Осадчій бек-вокалістка зізналася про свої власні сольні амбіції.

"Єдине, чому я хочу йти на сцену, я хочу донести ті пісні, які написав Олег для мене, і я хочу, щоб вони їх почули, тому що вони варті уваги, і вони реально красиві. А є ще нові пісні, то вони взагалі шедевральні. Не дочекаюся того моменту, щоб їх показати", - поділилася Таюне.

Також вона додала, що не допустить біля Олега Винника іншу бек-вокалістку.

За словами Таюне, вона любить придумувати образи для зустрічі зі своїм улюбленим глядачем, «як кожна дівчинка, я люблю одягатися, люблю вбрання».