Серіал "Свати" 7 сезон вийде на екрани вже під іншою назвою. Продовження нашумілої комедійної стрічки виробництва Студії "Квартал-95" глядачі очікують з 2013 року, проте знімальний процес тривалий час був заморожений і опинився під загрозою повного зриву.

Рішення про зміну назви було прийнято через масовий відхід акторів з проєкту і скандалів навколо серіалу. Про це розповів російський актор Данило Бєлих.

За його словами, продовження "Сватів" швидше за все буде називатися "Золовка".

Знімальний процес сьомого сезону "саги" про пригоди сільських жителів Будько та міських інтелігентів Ковальових стартував давно, проте все зупинили, коли половина роботи була зроблена. Деякі ключові актори вирішили покинути проєкт.

Від зйомок відмовився актор Микола Добринін (зіграв Митяя). Актриса Людмила Артем'єва (персонаж Ольга Миколаївна Ковальова) вирішила поїхати в Німеччину на "невизначений термін".

Як запевнив Білих, попри труднощі новий сезон все одно вийде, хоч і під іншою "вивіскою".

Раніше портал "Українці повідомляв про незвичне рішення Людмили Артем'євої щодо заборони собі дивитися серіал "Свати" та інші стрічки за своєї участі. Таке неординарне рішення артистка прийняла заради свого здоров'я.

А також нагадаємо, що раніше ситуацію з виходом улюбленого серіалу коментував один з головних акторів саги Федір Добронравов.