Відома українська співачка та фронтвумен гурту "The Hardkiss" Юлія Саніна поділилася відвертою історією про зневіру до свого таланту в рамках 4 ефіру шоу "Танці з зірками" 2020.

Гурт "The Hardkiss" наразі один з найпопулярніших колективів в українському шоу-бізнесі, проте авторка пісень та фронтвумен Юлія Саніна зізнається, що подолала досить важкий шлях на становленні цієї популярності та здобула віру в себе лише завдяки одному зі співзасновників гурту.

За словами Юлії саме 2007 рік став переломним в її кар'єрі, адже цього року вона бажала піти з шоу-бізнесу через цілковите розчарування у тому що відбувалося.

"Коли мені було 15 мною зацікавився один продюсер. Через кілька місяців він привів до мене свою дівчину і сказав: "Юля ти не красива, тобі потрібна поряд модель аби чоловіки звертали на неї увагу". Саме так ми стали гуртом "Сестри Сирени", - розповідає зірка про початок свого шляху.

Юлія Саніна в гурті Sister Siren
Юлія Саніна в гурті Sister Siren
Юлія Саніна в гурті Sister Siren

На виступах та репетиціях цього гурту коїлися не дуже приємні речі, саме це на думку Юлії відгорнуло її від бажання стати знаменитістю.

"Ми виступали й це був повний треш, з алкоголем...Я думала що це і є шоу-бізнес, почалися шантаж, залякування...",- додає Саніна.

Саме в ту пору у співачки "зламалися крила" і вона почала серйозно розмірковувати над кар'єрою журналістки. За іронією долі на своє перше інтерв'ю Юлія поїхала до свого чоловіка Валерія Бебко. В результаті цього інтерв'ю Юлія Саніна отримала не лише коханого чоловіка, а й людину що вернула їй віру у себе та надихнула на створення гурту "The Hardkiss".

"Після інтерв'ю він (ред. - Валерій Бебко) мав їхати до своєї дівчини й не поїхав до неї вже ніколи. Тільки віра Вала змусила мене повірити у себе і через певний час ми створили гурт "The Hardkiss",- підсумувала Юлія.