Популярна телеведуча Леся Никитюк, що стала зірковим суддею в четвертому ефірі шоу «Танці з зірками», заінтригувала несподіваною заявою. Вона опублікувала в Instagram пост, в якому написала, що має намір взяти паузу на телебаченні і зайнятися своєю освітою. Леся каже, що всі свої знання вона вже використала, тому має намір вчитися, щоб проявити себе в нових проектах. В яких? Никитюк поки й сама не знає.

"Ле Маршрутка" скоро в ефірі, "Хто зверху?" ви вже дивитесь, на "Танцях з зірками" відстрілялася в прямому сенсі слова. Так що все! Восени вам буде що дивитися на екранах, а мені потрібно взяти паузу і подумати, що робити далі.

Зрозумійте мене правильно, я дуже люблю свою роботу, але всі свої знання я вже використовувала. Потрібно вчитися, а на це зовсім немає часу. Тому днями я поступила в бізнес-школу, про яку розповім пізніше, англійська мова нарешті доб'ю, ну і китайський вже забула ", - повідомила Леся.

Вона додала, що залишається в соціальних мережах і буде інформувати про своє життя.

Нагадаємо, що раніше портал "Українці" публікував одкровення Лесі Никитюк щодо власного кримінального минулого. Телеведуча поділилася історією як вона сиділа у СІЗО.